Exkurze krajinou Kokořínska

Kdy: 30. 4. 2022 9:00 - 17:00

Exkurze po Kokořínsku

Celodenní exkurze po zajímavostech Kokořínska.

Typ akce: ostatní (exkurze)

Zveme Vás na exkurzi okouzlující krajinou Kokořínska!

TRASA EXKURZE: MĚLNÍK - LIBĚCHOV – ŽELÍZY - TUPADLY - VIDIM (prohlídka obce, zámecký park s můstky, skalní kaplička, starý zámek…) - DOBŘEŇ (reliéf ukřižování, rezervace lidové architektury) - ŠEMANOVICE (prohlídka obce, skalní byty, hradiště), pěší přechod cca 3 km údolím okolo Rozbořenky ke KLEMPERCE (skalní byty, jeskyně, stříbrná rokle).
Výstup na TRUSKAVNU (tvrz, lidová architektura, skalní byty) a dále autobusem přes KOKOŘÍN a VYSOKOU zpět do MĚLNÍKA.

ODJEZD V 9:00 Z PARKOVIŠTĚ ZA PENNY MARKETEM (U AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ), NÁVRAT V 16:00 TAMTÉŽ. PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU 150,- KČ SE PLATÍ PŘI ODJEZDU.

Závazné přihlášky zasílejte na: muzeum@muzeum-melnik.cz nebo osobně v pokladně muzea do 25. 4. 2022!

Jídlo a pití s sebou (návštěva restaurace není v plánu). Doporučujeme turistické oblečení a vybavení, budeme se pohybovat v lesním a skalním terénu. Exkurze není vhodná pro děti do 12 let.
Exkurzí provází ředitelka Regionálního muzea Mělník, p. o. PhDr. Miloslava Havlíčková.

Příspěvek na dopravu - platí se při odjezdu.

Doba trvání: 8 hodin

Datum vložení: 1. 4. 2022 12:31