Dopravka včera a dnes

Dopravka včera a dnesVýstava z cyklu sociálně preventivních projektů tentokrát zacílená na problematiku dopravní výchovy a bezpečnosti silničního provozu...

Datum konání: 27. 9. 2019 - 28. 10. 2019 začátek od 09:00

Další z cyklu sociálně preventivních výstav a projektů pro školy tentokráte zaměřená na problematiku dopravní výchovy a bezpečnosti silničního provozu připomene sto let existence Služby dopravní policie.
Výstava i program vznikl na základě dlouholeté spolupráce muzea, Programu kriminality města Mělníka, Policie ČR Mělník a Městské policie Mělník. Většina exponátů bude zapůjčena z Muzea Policie ČR v Praze.
Nejen děti budou moci prověřit své znalosti pravidel silničního provozu na improvizovaném dopravním hřišti a v interaktivním koutku.

Vernisáž se koná ve čtvrtek 26. 9. od 17.00 hod.
9. 10. proběhne k výstavě program pro rodiny s dětmi se zástupci Městské policie Mělník i Policie ČR 17.00 – 19.00 hod..

Ve všední dny je výstava otevřena pro veřejnost od 13:00 hodin (dopoledne probíhají projekty pro školy)!

28. 10. bude výstava v rámci programu Dne Středočeského kraje otevřena za symbolické vstupné 1,- Kč.

Vytvořeno: 29. 8. 2019
Poslední aktualizace: 16. 9. 2019 09:23