SOUTĚŽ - Kapříci vodníka Šploucha

Brekeke - soutěžHLEDEJTE 7 ZLATÝCH KAPŘÍKŮ V CENTRU MĚLNÍKA A POMOZTE
VODNÍKOVI ŠPLOUCHOVI ZODPOVĚDĚT JEHO OTÁZKY!

Datum konání: 19. 7. 2019 - 29. 9. 2019 začátek od 09:00

Regionální muzeum Mělník vyhlašuje SOUTĚŽ k výstavě „Brekeke aneb V Mělníku není konec vodníků“, která je k vidění v malém sále muzea od 19. 7. do 3. 11. 2019.
Letos mají v mělnickém muzeu sraz vodníci ze všech koutů. Vodník Šplouch k nám zavítal od Třeboně a protože je dobrák od kosti, vypustil své zlaté kapříky, aby tu dětem nosili štěstí. Kdo kapříka uvidí, chytne se za nos a řekne „brekeke“, nadobro ho opustí všechna smůla. Za to se však vodník Šplouch chce dozvědět něco o našem městě. Moc rád totiž cestuje.

Hledejte 7 zlatých kapříků v centru Mělníka a pomozte
vodníkovi Šplouchovi zodpovědět jeho otázky!

Soutěžní karta s nápovědou pro hledání a otázkami ke stažení zde!

Odpovědi, které musí obsahovat číslo kapříka, správnou odpověď na otázku, jméno a kontakt na soutěžícího, zasílejte na e-mail frelichova@muzeum-melnik.cz, nebo přineste do pokladny muzea.
Soutěž trvá od 19. července a uzávěrka je v neděli 29. září 2019.

Ze všech doručených správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří získají skvělé ceny!
(1. cena je rodinná vstupenka do Veřejného akvária v České Lípě a vodnický dort…).

Předání cen proběhne v rámci programu Dne Středočeského kraje 28. 10. v muzeu.

Každý soutěžící může zaslat odpověď pouze jednou!

Vytvořeno: 19. 7. 2019
Poslední aktualizace: 19. 7. 2019 07:41