Tetička Mína vypravuje

Bezbariérový vstup na akci

Tetička Mína vypravujeLetní program pro rodiny s dětmi ve skalním obydlí ve Lhotce u Mělníka.

Datum konání: 24. 7. 2018 začátek od 12:00, délka 90 minut

Doba trvání: 90 minut

Poznámka: Včetně materiálu na dílničku

Komentovaná prohlídka skalního obydlí ve Lhotce u Mělníka pro rodiny s dětmi s tvořivou dílničkou a čtením pohádky. Tetička Mína povypráví jak se ve skalách žilo a jak to bývalo...v chlévu na Vás bude také čekat naše kráva Straka (model v životní velikosti):-)

Je možné cestovat z Mělníka vlakem v 11:06 do Lhotky u Mělníka, zastávka (11:21). Program začíná ve 12:00 hodin.
Vstupné 30 Kč.

Poté už cca 500m pěšky přes náves ke skalnímu obydlí.

POZOR! V areálů skalního obydlí nelze zakoupit občerstvení a veřejné WC není k dispozici.

Po skončení doporučujeme navštívit lhotecké koupaliště, kde bývá otevřený stánek s občerstvením.

Skalní obydlí leží na žluté turistické stezce, vedoucí z Mělníka. Ta navazuje na známou Máchovu cestu značenou červeně linoucí se Kokořínským údolím. Trasa je vhodná pro pěší i cyklistický výlet.

Vytvořeno: 7. 6. 2018
Poslední aktualizace: 7. 6. 2018 11:04