Slavnostní zakončení výstavy Začalo to angličáky.

Kdy: 6. 9. 2015 15:00 - 17:00

zakončení výstavy se sběratelem Martinem Švecem a předání cen výhercům soutěže Angličáky parkují ve městě.

Typ akce: ostatní (slavnost)

V neděli od 15 hodin proběhne slavnostní zakončení výstavy Začalo to angličáky.
Osobně se můžete setkat a pohovořit se sběratelem angličáků Martinem Švecem. Zároveň budou předány hodnotné ceny výhercům soutěže Angličáky parkují ve měste, která vznikla díky jednotlivcům a subjektům: Martin Švec, Oční optika 3R, Knihkupectví Ing. Richard Kubeš, Lékárna Centrum Mělník, Zdravý obchůdek, Restaurace U Císaře, TIC Mělník, Městská knihovna Mělník, Galerie a kavárna Ve věži, Želví doupě, Mělničtí zvoníci, týdeník Mělnicko.

Soutěž „Angličáky parkují ve městě!“ má své výherce.

V úterý odpoledne sběratel Martin Švec vylosoval 3 šťastné výherce, kteří se zúčastnili soutěže a vypátrali 10 schovaných autíček v obchůdcích, provozovnách a organizacích v centru města a správné odpovědi dodali do muzea. Celkem bylo do muzea dodáno 100 odpovědí. Šťastnými výherci jsou:

Mikuláš Kořenský, Filip Štefan, Adélka Dvořáková.

Gratulujeme!

Výherci obdrží sběratele angličák, od TIC vstupenky do mělnické studny a Mělnických zvoníků poukaz na zvonění. První vylosovaný výherce navíc obdrží luxusní sadu pastelek z knihkupectví pana Kubeše, poukaz na burger do restaurace U Císaře, balíček produktů z Lékárny Centrum. Druhý šťastný výherce se též může těšit na chutný burger, na pouzdro a čistící přípravky na brýle z prodejny Oční optika 3R. Třetí šťastnou výherkyni potěší poukaz na Bubble tea do kavárny ve Věži a balíček bio produktů ze Zdravého obchůdku. Výše uvedené ceny budou výhercům předány v neděli 6. 9. v 15 hodin v Regionálním muzeu Mělník při slavnostním zakončení výstavy Začalo to angličáky.

Náhled plakátu k zakončení výstavy

losovani M Svec

Správné odpovědi soutěže Angličáky parkují ve městě

Angličák č. 1: Restaurace u Císaře