Angličáky parkují ve městě!

Kdy: 3. 7. 2015 0:00 – 23. 8. 2015

Soutěž o angličáky a další výhry

Typ akce: ostatní (slavnost)

Regionální muzeum Mělník vyhlásilo soutěž

Angličáky parkují ve městě!

3.7. - 23. 8. 2015

stitek anglicak

V Regionálním muzeu Mělník probíhá od 3. července až do 6. září výstava Začalo to angličáky a jednou z doprovodných aktivit pro místní i přespolní návštěvníky je soutěž Angličáky parkují ve městě. Několik angličáků zaparkovalo na jiných místech než jen na výstavě v muzeu. A úkol pro bystré navigátory a řidiče je jasný. Objevit všech deset soutěžních angličáků i s jejich čísly.

A které angličáky hledáme? Fotografie soutěžních autíček nalezete na internetových stránkách muzea www.muzeum-melnik.cz a v pokladně Regionálního muzea Mělník. Každý angličák je zobrazen s indicií, která pomůže soutěžícím dočasné parkovací místo vypátrat.  Ale pozor! I když se deset různých angličáků nalézá na veřejně dostupných místech, přístup k nim není vždy snadný.  Některé z nich lze spatřit jen v určité dny či denní dobu. Navíc je nutné nejen vypátrat dané místo, které dle nápovědy je snadné, ale i soutěžní číslo, které je u angličáku umístěno.

Odpovědi, které musí obsahovat umístění deseti hledaných angličáků s čísly a kontakt na soutěžícího, zasílejte na adresu marounkova@muzeum-melnik.cz , nebo je přineste do pokladny muzea.  Soutěž trvá od 6. července a uzávěrka je v neděli 23. srpna 2015. Ze všech doručených správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou odměněni angličákem ze sbírky mělnického sběratele Martina Švece. Navíc na výherce čeká chutný burger, pouzdro na brýle, balíček zdraví, balíček Bio produktů, vstupenky do mělnické studny, pastelky, Bubble tea, zvonění v kostele sv. Petra a Pavla. Předání cen proběhne 6. 9. 2015 v Regionálním muzeu Mělník.

Každý soutěžící může zaslat odpověď pouze jednou! Zapojením se do soutěže uděluje soutěžící vyhlašovateli souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení po ukončení soutěže na webových stránkách, popř. souhlasí se zveřejněním v tisku či jiných médiích. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.

Fotografie soutěžních angličáků ke stažení zde

Soutěžní kartička zde - pro účast v soutěži není podmínkou

Doba trvání: 51 dní
Datum vložení: 24. 7. 2015 14:01